YETENEK SENSİN SİVAS’TA BAŞVURULAR 22 EKİM’DE SONA EDİYOR

Türkiye ve Sivas, yetenekli vatandaşları vizyon 58 TV’de yayınlanacak olan yetenek sensin Sivas adlı yarışmada tanıyacak.

Daha programı başlamadan ilginin yoğun olduğu yetenek sensin Sivas adlı yarışma, hem Sivas’ın tanıtımına büyük katkılar sağlayacak, hem de kanalımız tarafından kimsenin cesaret edemediği yarışma ile adından söz ettirecek.

Yetenek sensin Sivas adlı yarışmanın tanıtımları bir taraftan devam ederken, diğer taraftan ise başvurular alınmaya devam ediliyor. Yetenek sensin Sivas için Şehrin farklı bölgelerine asılan tanıtım broşürlerimiz ise Sivaslıların ilgisini çekti.

Bu yarışma sayesinde Sivaslılar, ilk kez geniş katılımlı bir organizasyon sayesinde eğlenme imkânına kavuşacaklar. Vizyon 58 tv’nin en önemli projelerinden olan yetenek sensin Sivas adlı yarışmanın başvuruları ise 22 Eylül Pazartesi günü başlamıştı.

İlginin yoğun olduğu başvurularda sona yaklaşıldı. 22 Ekimde sona erecek olan yetenek sensin Sivas adlı yarışmaya başvuracak adayların son güne kalmamaları bekleniyor.

Gizli yeteneklerin sergileneceği bu yarışma için daha şimdiden yoğun ilgi gördü.

Haydin Sivaslılar sizlerde yeteneğinizi vizyon 58 TV aracılığı ile tüm dünyaya gösterin… Belki bu yarışma sizin hayatınızı değişmesine neden olacak. Yetenek sensin Sivas adlı yarışmanın son başvuruları ise 22 Ekim akşamı sona erecek.

Bende yetenekliyim, bende bu yarışmaya katılmak istiyorum diyenler haydin 22 Ekime kadar yetenek sensin Sivas adlı yarışmaya başvurabilirsiniz.

Bir cevap yazın